Seřizovač vstřikolisů, práce přímo do kmene

  • TOP zaměstnavatel
  • Bruntál

Hledáme nového kolegu na pozici Seřizovač vstřikolisu do zavedené firmy s rodinnou atmosférou v Bruntále.

Nástup přímo do kmene!

Pokud hledáš stabilní práci, která tě bude bavit, rádi tě přivítáme do našeho týmu.

Popis pozice

  • Nastavení a provoz vstřikovacích lisů podle specifikací výrobku a procesních listů
  • Monitorování provozu vstřikovacích lisů a průběžná kontrola kvality vstřikovaných dílů
  • Řešení běžných problémů v průběhu procesu a provádění preventivní údržby zařízení
  • Spolupráce s ostatními členy týmu v oblasti výroby a kvality

Požadavky

  • praxi ve výrobní firmě (min. 2 roky)
  • znalost vstřikolisů a jejich seřízení
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (R-O-N)
  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • Fixní měsíční mzdu 25000 – 35000 Kč dle zkušeností
  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč/ měsíčně
  • Po šesti měsících příspěvek na penzijní připojištění
  • Prémie k životním jubileum
  • Firemní akce
  • Dobrá dopravní dostupnost – vlak i autobus 5 minut od firmy
  • Nástup přímo do kmene společnosti

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Jan Martinek
E-mail: jan.martinek@manpower.cz
Telefon: +420 607 059 608