MONTÁŽNÍ A MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - VYHRAZENO PRO OZP

  • Třebíč
  • Zkrácený úvazek
  • nástup ihned
  • Pro ZTP

Popis

Požadavky:

  • hledáme především uchazeče, kteří se rádi naučí novým věcem
  • schopnost pracovat systematicky, pečlivost, zručnost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Náplň práce:

  • kompletace, polepování a balení zboží dle návodů a instrukcí vedoucího

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv, kde se nebudete bát na cokoliv zeptat
  • 5 týdnů dovolené

- směnný režim: 6:00 - 10:00/10:00 - 14:00 hod

  • práci ve zkráceném úvazku, 20 hodin/týden, v Třebíči
  • práci pro osoby OZP

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Dovolená navíc

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 9 450 Kč
Pracoviště: Koželužská 997/20, Třebíč
Typ úvazku: Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením
Kontaktní osoba: Marie Kornelaková
E-mail: Marie.kornelakova@filipa.cz
Telefon: 702 119 254 (8:00 - 15:30)
ID inzerátu: 778142

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.