Terénní pracovník v sociálních službách

  • Semily
  • HPP, Zkrácený úvazek
  • nástup ihned

Hledáme nové kolegy či kolegyně pro posílení týmu terénních pečovatelek - pečovatelů pro regiony TURNOV a okolí!!! Přidejte se k nám a pomozte nám pomáhat.: )

Co Vás čeká a nemine:
Náplní práce je terénní péče o seniory a zdravotně postižené v jejich domácnostech, díky které tak mohou zůstat v prostředí, které důvěrně znají a ve kterém se cítí komfortně. Tato práce zahrnuje např. hygienickou péči, výpomoc při úklidu domácnosti, podávání stravy, zajištění nákupů pro klienty, doprovod na vycházky a další úkony. Ale nejen to, součástí práce je v neposlední řadě osobní a empatický přístup ke každému našemu klientovi.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou, bez toho se u nás neobejdete
  • čistý výpis z rejstříku trestů
  • pozitivní přístup k seniorům i k lidem kolem sebe obecně
  • komunikační dovednosti, zájem o obor
  • v ideálním případě absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách (zajistíme)

Co Vám můžeme nabídnout:
Nabízíme Vám práci, která dává smysl, přátelský kolektiv, příspěvek na stravování.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování

Umístění pracovní pozice

Spokojený domov, o.p.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 22 700–24 400 Kč
Pracoviště: Hluboká 144, 51101 Turnov
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek
Vhodné pro: Absolventy
Kontaktní osoba: Conte
E-mail: personalni@spokojeny-domov.cz
Telefon: 777 831 749
ID inzerátu: 778256

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.