Manažer/ka programů a komplexních projektů oddělení Vzdělávání

  • Plzeň-město
  • HPP
  • nástup 1. 6. 2024

Popis

Životopis zasílejte na e-mail: uchazec@fdu.zcu.cz
Koho hledáme?
Kolegu/kolegyni, který bude pod vedením proděkana pro studijní a pedagogické záležitosti působit v úzké spolupráci s pedagogickým týmem umělecké fakulty a se studijním oddělením.
Co bude Vaším úkolem?

  • finanční řízení rozpočtu oddělení Vzdělávání (vícezdrojové financování)
  • projektový management oddělení Vzdělávání a projektová podpora pedagogů a studentů při řešení vzdělávacích projektů (podávání žádostí, řízení a koordinace projektů, vyúčtování)
  • zajišťování procesů hodnocení kvality vzdělávání
  • řízení a přímé zapojení do marketingu fakulty v souvislosti se vzděláváním a recruitmentem uchazečů o studium (Den otevřených dveří, DEMO přijímačky, Teendesign atd.)
  • přímé zapojení do realizace a marketingu celoživotního vzdělávání (Umělecké kurzy pro veřejnost)
  • koncepce a administrace fakultního studentského grantu na podporu vzdělávací činnosti (spolupráce se studenty při podávání žádostí, řešení a vyúčtování projektů)
  • součinnost s oddělením Tvůrčí činnosti v oblasti transferu uměleckých výstupů
    Co od Vás očekáváme?
  • VŠ vzdělání, ideálně ekonomického zaměření
  • prokazatelnou praxi na pozici s obdobnou náplní práce
  • zkušenosti s řešením projektů, správou rozpočtů
  • samostatnost, schopnost plánování a řízení činností
  • komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce napříč obory
  • zájem a ochotu učit se nové věci, samostatný a tvůrčí přístup k práci
  • AJ na komunikativní úrovni
  • výhodou je zkušenost s pedagogickou činností a prací se studenty SŠ či VŠ

Co nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v atraktivním a inspirativním prostředí umělecké fakulty
  • možnost podílet se na rozvoji a koncepčním zkvalitňování oblasti Vzdělávání
  • přátelský a tvůrčí kolektiv
  • platové podmínky s výkonnostními bonusy
  • zaměstnanecké výhody (dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění,
    6 týdnů dovolené)
  • možnosti dalšího profesního a jazykového vzdělávání.
  • plný úvazek
  • nástup možný ihned, příp. dle dohody

Zaměstnanecké výhody:
6 týdnů dovolené, stravenky,možnost dalšího vzdělávání, školení, zahraniční stáže

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Umístění pracovní pozice

Západočeská univerzita v Plzni

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000 Kč
Pracoviště: Univerzitní 2954/28, 30100 Plzeň
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Životopis
E-mail: uchazec@fdu.zcu.cz
ID inzerátu: 779313

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.