Konstruktér filtračních zařízení

  • TOP zaměstnavatel
  • Středokluky

Pro významného klienta hledáme samostatného a zodpovědného zájemce na pozici konstruktéra.

Popis pozice

  • Vytváření konstrukcí průmyslových filtračních zařízení pomocí 3D CAD Inventor
  • Navrhování filtračních zařízení, vytváření výkresů a konstrukčních kusovníků
  • Komunikace s výrobou v Čechách, a také s projektovým oddělením v Německu
  • Spolupráce s dodavateli ohledně technických možností zpracování jednotlivých dílců
  • Účast na testování prototypů a nových komponentů

Požadavky

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru
  • Znalost 3D CAD - Autodesk Inventor
  • Zkušenost se systémem SAP je velkou výhodou
  • Znalost Teamcentra je vítána
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka

Nabízíme

  • Příspěvek na penzijní spoření v rozmezí 7.200Kč - 21.600Kč ročně
  • Flexi pass na volnočasové aktivity ve výši až 12.000Kč ročně
  • Dotované závodní stravování
  • Odměna 20.000 Kč za doporučení nového kolegy
  • Finanční odměny při pracovních a životních výročích
  • Flexibilní pracovní doba (pevné jádro od 9:00 do 14:30)
  • 5 týdnů dovolené
  • Podpora kariérního růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • Každoroční zvýšení základní mzdy a pololetní odměny
  • Lokalita - Středokluky, Praha-západ

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Emiliya Tričkova
E-mail: emilia.trickova@manpower.cz