| Inženýr zákaznické kvality | Ostrava

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Pro předního výrobce v automobilovém průmyslu hledáme vášnivého a zkušeného profesionála, který se připojí k našemu týmu jako specialistu kvality zákazníků.

A bonusy k práci? Těch je požehnaně...

Popis pozice

  • Řízení svěřeného projektu zhlediska kvality
  • Přímá komunikace sezákazníkem ařešení jeho požadavků
  • Používání nástrojů nařízení jakosti výrobku à PPAP, FMEA, 8D, APQP adalší
  • Vyhodnocování areportování statistických dat okvalitě

Požadavky

  • Min. SŠ technického směru,
  • AJ na pokročilé úrovni,
  • Práce s kvalitativními nástroji užívanými v rámci automotive (8D, PPAP, APQP, FMEA)
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti,

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené (+ bonusové dny za odpracované roky)
  • Pružnou pracovní dobu - zkrácený hodinový fond na 37,5 h týdně
  • Možnost práce na Home Office
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Příspěvek na el. stravenky (hodnota stravenky 120 Kč/den)
  • Benefitní program pro zaměstnance
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky
  • Příspěvek na rekreaci pro děti
  • Společenské, sportovní a týmové aktivity (teambuildingy, plesy, dny dětí, family days, sportovní turnaje, dny zdraví, odborné přednášky aj.)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Nikola Šírová
E-mail: nikola.sirova@manpower.cz
Telefon: +420 727 942 197