Zakázkář projektů - 0,5 úvazek

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Unikátní příležitost, která se rodí jednou za sto let!! Přidejte se k projektu Vltavská filharmonie pro Hlavní město Praha. Vltavská filharmonie není jen projekt, je to vize, která posouvá hranice a formuje Prahu jako kulturní metropoli a symbol české hudební tradice.

Hledáme do projektového týmu nového kolegu/kolegyni, který bude hnacím motorem této výjimečné iniciativy. Hledáme organizovaného a zodpovědného člověka s nekonvenčním přístupem, který nevidí jen úkoly, ale i příležitosti.

Připojte se k našemu dynamickému týmu jako zakázkář veřejných projektů a buďte součástí této nezapomenutelné cesty, která mění tvář hudby v srdci Evropy!

Popis pozice

Budete součástí projektového týmu, který má za úkol realizovat vybrané veřejné zakázky.

  • příprava a kontrola dokumentace k veřejným zakázkám
  • koordinace přípravy a průběhu zadávání veřejných zakázek
  • správa profilu v Tenderareně, Věstník veřejných zakázek, TED
  • příprava objednávek
  • dílčí agenda související s uzavřenými smlouvami
  • spolupráce s externími právními kancelářemi

Požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Nezbytná je zkušenost s administrací veřejných zakázek
  • Klíčová je pro nás spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Znalost s MS Office (Word, Excel)
  • Zkušenost práce s Tender Arenou a TED je velkou výhodou.

Nabízíme

Nabízíme vám inspirativní pracovní prostředí, možnost profesního růstu a podporu kolektivu nadšených profesionálů.

  • Spolupráce na 0,5 úvazek
  • Flexibilita pracovní doby
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (v blízkosti Orloje)
  • Unikátní příležitost podílet se na mimořádném a ojedinělém projektu
  • Stravenkový paušál (116 Kč/den)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sick days navíc
  • Osobní ohodnocení
  • Půlroční odměny

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Nikola Váně
E-mail: nikola.vane@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 297
ID inzerátu: 779403