Stavbyvedoucí - Most

  • TOP zaměstnavatel
  • Most
  • HPP

Pro našeho klienta, dodavatele potrubních rozvodů, výměníkových stanic, plynových kotelen, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí.

Náplň práce:

  • Samostatné vedení stavebních zakázek v koordinaci s vedoucím výroby společnosti
  • Odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů dle SoD a PD
  • Jednání se zástupci objednatele
  • Koordinace, kontrola práce a dodržování harmonogramu stavby vč. subdodavatelů
  • Vedení stavebních deníků, směnových listů
  • Zajišťování plynulého chodu stavebních zakázek
  • Zodpovědnosti za dodržování BOZP a PO na pracovištích
  • Kontrola a zajištění dodržování pracovní a technologické kázně

Požadujeme:

  • S/V–technického či stavebního směru
  • Praxe na pozici stavbyvedoucího min. 3 roky
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řídíč
  • Autorizace ČKAIT (výhodou)
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Práci na HPP v stabilní české firmě s 35letou tradici v oboru
  • Platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Výroční odměny dle zisků společnosti
  • Zaměstnavatelem hrazená odborná školení
  • Služební mobil a notebook
  • Služební auto
  • Stravenkový paušál či diety
  • Místo výkonu práce: kancelář Obrnice a stavby

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.