Asistent prodeje v Hodinářství s AJ

  • TOP zaměstnavatel
  • Hradec Králové

Hledáme nového kolegu/gyni na pozici: Reprezentant prodejny se značkovými hodinkami.

Pokud jsou Vaší vášní hodinky té nejvyšší kvality a rádi sdílíte tento zájem s ostatními, neváhejte a zašlete svůj životopis.

Popis pozice

  • práce shodinkami renomovaných značek jako jsou Rolex, Tudor, Longines, Breitling, Zenith, Rado
  • konzultace se zákazníky na pobočce, komunikace a udržování obchodních vztahů
  • administrativa spojená schodem pobočky - příjem zakázek ze-shopu, příprava nabídek pro zákazníky
  • práce vinterním softwaru, studium a rozvíjení znalostí o produktech
  • práce v týmu kolegů s pracovní dobou9:30 - 18:00 hod

Požadavky

  • hledáme profesionála a srdcaře, který bude mít vztah k našemu top produktu
  • spolehlivost, zodpovědnost, reprezentativní vystupování
  • schopnost komunikovat se zákazníky
  • zkušenosti s prodejem luxusních výrobků – výhodou

Nabízíme

  • práce v menším kolektivu pracovníků
  • fixní plat + provizní složka
  • příjemné pracovní prostředí a práce v rodinné české společnosti
  • možnost zapůjčení hodinek
  • pracovní doba 9:30 - 18:00 hod
  • možnost profesního růstu

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: tereza.bretenarova@manpower.cz
Telefon: +420 724 389 072