Strojník - Základní mzda od 33 000Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Ústí nad Labem

Do stabilní výrobní společnosti hledáme šikovné strojníky, kteří mají zkušenosti s přestavováním stroje a jeho obsluhou.

Popis pozice

  • Obsluha laserové svařovací linky, a to od vstupu materiáluaž po výstup a balení.
  • Samostatná činnost, a to jak v nastavení linky, obsluhy během výroby,tak i v monitorování případných poruch a abnormalit.
  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů linky v požadované kvalitě.
  • Provádění základních servisních oprav a odstraňování abnormalit.
  • Spolupráce na neustálém zlepšování výrobního procesu a výrobního zařízení.
  • Podílení se na zavedení nových technologií do výrobního procesu.

Požadavky

  • Máte minimálně SOU s výučním listem rechnického směru
  • Je na vás spoleh a umíte pracovat samostatně.
  • Máte praxi ve výrobě nebo obsluze poloautomatických strojů, pak máte velkou výhodu.
  • Máte logické uvažování a matematickou gramotnost.
  • Jste schopni dodržovat předepsané pracovní postupy

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí.
  • Zaškolení na výrobní linku.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Náborový příspěvek 40 000 Kč (vyplacený postupně v průběhu dvou let).
  • Možnost profesního růstu.
  • Měsíční odměny až 20 %.
  • Stravenky 150 Kč za směnu.
  • Věrnostní bonus až 12 000 Kč ročně.
  • Vánoční bonus 6 000 Kč.
  • Šeky za bezpečnou práci až 4 500 Kč ročně.
  • Další benefity, které Vám zpříjemní práci u nás

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Michaela Pavlíčková
E-mail: michaela.pavlickova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 349