Elektromechanik - pro zkušené i absolventy!

  • TOP zaměstnavatel
  • Nový Jičín

Hledáme zručného šikovného kandidáta, klidně absolventa, který by se rád připojil do party elektrikářů v Novém Jičíně. Těšit se můžete na přátelské prostředí a zajímavé odměny.

Popis pozice

  • Budete mít na starost plánované preventivní údržby i nárazové opravy svěřených zařízení
  • Provádět záznamy o opravách do systému
  • Provádět zapojení elektrických instalací strojů a zařízení, rozvodů budov a osvětlení

Požadavky

  • Vyučení v oboru elektro
  • S platnou elektro vyhláškou (min. §5) - možnost i pro čertsvé absolventy
  • Samostatného, zodpovědného a spolehlivého zaměstnance
  • Schopného týmové práce
  • Zkušeného řidiče s oprávněním sk. B
  • Ochota pracovat na 3 směny (a jednu sobotu v měsíci)

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusový systém
  • Všechny přesčasy hrazeny
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatky na stravování
  • Příplatky na životní a penzijní připojištění
  • Možnost odborného a kariérního růstu
  • Pracoviště vybavená špičkovou technikou

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Barbora Jablonická
E-mail: barbora.jablonicka@manpower.cz
Telefon: +420703477905
ID inzerátu: 779517