Technolog povrchových úprav | jednosměnný provoz

  • TOP zaměstnavatel
  • Bílovec

Do strojírenské firmy s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici Technolog povrchových úprav

Popis pozice

  • Zodpovědnost za technologickou a technickou přípravu výroby lázní
  • Ověření proveditelnosti a opakovatelnosti v požadované kvalitě
  • Zodpovídá za věcnou správnost, včasnost a úplnost technologické dokumentace
  • Kontrola dodržování technologické kázně a zjišťuje příčiny zmetků a výrobních závad vzniklých vlivem technologie

Požadavky

  • Spolehlivost, flexibilita, zručnost
  • Středoškolské vzdělání
  • Znalost technické dokumentace

Nabízíme

  • Pět týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování 55 % z ceny jídla
  • Příplatky
  • Systém firemního vzdělávání
  • Zázemí významné strojírenské firmy
  • Docházkový bonus 1000,-/měsíc

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Viola Demhasajová
E-mail: viola.demhasajova@manpower.cz
Telefon: +420703865275