Elektrikáři do oddělení údržby | Jednosměnný provoz

  • TOP zaměstnavatel
  • Bílovec

Do strojírenské firmy s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici Elektrikáři do oddělení údržby / Stavební a provozní elektrikáři

Popis pozice

  • Diagnostika a odstraňování elektro závad,
  • Provádění preventivní údržby dle plánu,
  • Zajištění oprav a údržby strojů a zařízení
  • Spolupráce s externími společnostmi při opravách, revizích a instalacích

Požadavky

  • Střední odborné s výučním listem (SOU)
  • Praxe na obdobné pozici
  • Samostatnost, dochvilnost, preciznost

Nabízíme

  • Stravenky 55% z ceny jídla,
  • Docházkový bonus každý měsíc 1500,- Kč,
  • Zajímavé příplatky za stížené prostředí,
  • Bonus 100,- Kč/denně na dojíždění

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Viola Demhasajová
E-mail: viola.demhasajova@manpower.cz
Telefon: +420703865275