PLC programátor junior/senior

  • TOP zaměstnavatel
  • Zbůch

Pro výrobní společnost, která je v současné době jedničkou ve svém oboru, hledáme kandidáty na pozici PLC programátora.

Pokud jste zkušený programátor a hledáte příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, nebo jste absolvent s elektro vzděláním, neváhejte nám zastalat váš životopis.

Nástup možný ihned.

Popis pozice

  • Programování a oživování výrobních strojů
  • Úpravy PLC programů (v Tia Portále), případné opravy a servis zařízení
  • Úzká spolupráce s kolegy ve výrobě
  • Pouze občasné služební cesty

Požadavky

  • Vzdělání technického směru
  • Angličtina nebo němčina na mírně pokročilé úrovni (úroveň B1)
  • Orientace v elektro schématech
  • Zkušenosti s programováním řídích systémů (znalost Tia Portalu velkou výhodou)

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pravidelné zvyšování mzdy
  • 13. mzda
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
  • Cafeterie
  • Vzdělávání kurzy, školení

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654
ID inzerátu: 779530