Projektový manažer | strojírenství

  • TOP zaměstnavatel
  • Opava

Do společnosti, která se zabývá výrobou potrubních rozvodů propojující různá zařízení laboratoří a výrobních linek, hledáme projektového manažera. Dohlížel/a byste na průběh a realizaci jednotlivých zakázek v rámci ČR a Slovenska.

Popis pozice

  • Dohlížel/a byste na přípravu zakázky
  • Budete úzce spolupracovat s projektanty, nákupem, subdodavateli
  • Budete také první kontaktní osobou pro zákazníky
  • Ponesete zodpovědnost za řízení zakázek přímo u zákazníka
  • Zakázky se týkajímontáže technologických potrubních rozvodů, potrubních rozvodů energií a médií a instalace zdrojů
  • Za zákazníky budete v době realizace zakázky cestovat po ČR a SK - až 80 % času
  • Budete hlídat dodržování termínů, rozpočtů

Požadavky

  • Technické vzdělání
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Orientace v P&ID schématech
  • Znalost Navisworks nebo jiného softwaru pro orientaci v 3D modelech
  • Ochota cestovat k zákazníkům

Nabízíme

  • Dovolená navíc mezi vánočními svátky
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování v hodnotě 80 Kč
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění
  • Příspěvek na sport, kulturu, zdraví a dovolenou
  • Jednou ročně teambuilding
  • Odměna za odpracované roky
  • Odměna za životní jubileum

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Liczmanová
E-mail: tereza.liczmanova@manpower.cz
Telefon: +420727810539