SVÁŘEČ ZAČÁTEČNÍK | lehké dovařování plechů | MAG

  • TOP zaměstnavatel
  • Brušperk

Do výrobní společnosti hledáme na 2 směny kandidáty, kteří mají alespoň částečnou praxi na pozici svářeč a hledají navazující svářecké operace - kontrolujete hotový výrobek a svařujete, kde svár chybí nebo je nekvalitní. Těšit se můžete na čisté prostředí společnosti, malý kolektiv, řadu benefitů a zajímavé mzdové ohodnocení.

Popis pozice

  • Kontrola svarů dle výkresové dokumentace
  • Oprava chybějících svárů
  • Jednoduché zámečnické práce

Požadavky

  • Čtení technické dokumentace, orientace ve výkresech
  • Praxe ve svařování min. 1 rok (možnost obnovení certifikátu ve firmě)
  • Ochota pracovat na 2 směny, ranní a odpolední

Nabízíme

  • Mzda + odměny
  • 25 dní dovolené
  • Další odměny závislé na hospodářském výsledku společnosti
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
  • Multisport karta
  • Stabilita práce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Michaela Hýblová
E-mail: michaela.hyblova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 274