Skladník/logistik – ranní směny

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Do mezinárodní společnosti, která má výsadní postavení na trhu spojovací techniky, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici skladníka/logistika.

Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s prací ve skladu a nebojí se samostatné práce – v tomto případě převezmete zodpovědnost za menší sklad v Brně ve Slatině a postaráte se o kompletní chod tohoto skladu. Samostatná práce je to z toho důvodu, že vás ve skladu víc nebude.

Popis pozice

  • Naskladňování/vyskladňování zboží
  • Inventury
  • Balení a příprava zboží kpřepravě
  • Objednávání a organizace přepravy zboží
  • Příležitostná expresní přeprava vrámci ČR a SK
  • Údržba vybavení skladu
  • Administrativa

Požadavky

  • Máte praxi na obdobné práci ve skladu
  • Jste aktivním řidičem skupiny B
  • Výhodou je průkaz na VZV
  • Hledáme fyzickou zdatnost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem a schopnost řešit případné problémy

Nabízíme

  • Zajímavé fixní ohodnocení
  • Roční bonus
  • Ranní směny (flexibilní začátek mezi 6:00-9:00)
  • Nastoupit můžete ihned, ale rádi si na Vás počkáme
  • 5 týdnů dovolené
  • 2x sick days za půl roku
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na vzdělávání

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Sára Sirá
E-mail: sara.sira@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 208