KREJČÍ - KREJČOVÁ pro exkluzivní butik v centru Prahy

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Hledáme posilu do sehraného týmu švadlen v centru Prahy. Kde se budete podílet na tvorbě jedinečných modelů, šít na zakázku a se zaměřením na dámskou módu.

Stačí mít zkušenosti, šikovné ruce a chtít šít!

Popis pozice

Budete šít celé zakázkové modely, které oblékají známé osobnosti

Čistá a pěkná práce v příjemném prostředí blízko Staroměstského náměstí

Dílna je v provozu od pondělí do pátku

Pracovat můžete po domluvě i na zkrácený úvazek

Požadavky

Máte šikovné ruce?

Můžete se přidat klidně hned, stačí vyučení v oboru a alespoň 3 roky praxe

Oceníme vaše zkušenosti - ukažte, co ve vás je a na první schůzku přineste ukázku vaší práce

Do přátelského kolektivu dobře zapadnou týmoví hráči, kteří dokážou táhnout za jeden provaz

Nabízíme

Získáte mzdu dle vašich zkušeností 35 - 40 000 Kč

Možnost práce na hlavní pracovní poměr, živnost i na zkrácený úvazek

Výborná dopravní dostupnost - dílna se nachází v centru Prahy

Pojďte s námi šít exkluzivní dámské modely

Staňte se součástí sehraného týmu švadlen, které si navzájem vždy pomohou!

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–40 000 Kč
Kontaktní osoba: Pavla Chomoutová
E-mail: pavla.chomoutova@manpower.cz
ID inzerátu: 779615