Elektrotechnik

  • TOP zaměstnavatel
  • Poříčí nad Sázavou

ro výrobní společnost v potravinářském průmyslu se sídlem v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodné kandidáty/ky na Elektrotechnik.

Popis pozice

  • Elektrická a mechanická údržba výrobních linek
  • Ve spolupráci s mechaniky diagnostika a odstranění veškeré poruchy přístrojů, strojů a zařízení
  • Plánování a provádění pravidelné preventivní kontroly, údržby, kalibrace zařízení a vše zapisovat do protokolů
  • Vyřizování reklamace vadných či poškozených přístrojů a dílů (odeslání na opravu včetně reklamačních zpráv)

Požadavky

  • ÚSO nebo SO zaměření elektro
  • Vyhláška 50/1978 § 6
  • Znalosti v oblasti Controls – PLC Schneider, Siemens, Allen-Bradley
  • Angličtina – základní znalost (A2)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • Ochota v budoucnu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Svozovou dopravu (Vlašim, Votice, Týnec nad Sázavou, Sedlčany)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Sleva na firemní produkty
  • Příplatky za práci v noci a práci o víkendu
  • Odměny za docházku

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Miroslav Koželuh
E-mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz
ID inzerátu: 779628