Montáž světlometů l zajištěné ubytování

  • TOP zaměstnavatel
  • Jihlava

Společnost zabývající se výrobou automobilových součástek hledá do svého týmu montážního dělníka/dělnici pro montáž světlometů. Pracoviště se nachází v Jihlavě.

Popis pozice

Hledáme motivované jednotlivce na pozici montážního dělníka/dělnice v oblasti automobilového průmyslu. Hlavním úkolem bude montáž světlometů s důrazem na preciznost a kvalitu.

Požadavky

  • Zkušenost v oboru výhodou, ale není podmínkou
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Spolehlivost a odpovědnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném/nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v renomované společnosti
  • Zajištěné ubytování
  • Průměrná mzda 30 000 Kč, s možností dalšího růstu
  • Cafeteria system (20 000 bodů)
  • Týden dovolené navíc

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbara Rduch
E-mail: barbara.rduch@manpower.cz
Telefon: +420 702 197 467