Vydělejte si 49 000 Kč měsíčně jako údržbář výrobních strojů!

  • TOP zaměstnavatel
  • Kolín

Hledáme údržbáře – zkušené i absolventy – do výroby v průmyslové zóně Ovčáry u Kolína.

Ke mzdě navíc 2 000 benefitních bodů měsíčně a další výhody.

Čtěte dál a udělejte změnu už dnes!

Popis pozice

  • Budete se starat o chod výrobních linek a strojů v provozu v Ovčárech.
  • Tým údržbářů pracuje v nepřetržitém provozu krátký/dlouhý týden (5 dní/2 dny) na denní a noční směny (7:00 – 19:00 a 19:00 – 7:00).

Požadavky

  • Alespoň vyučení v oboru elektrotechniky.
  • Absolventy vše naučíme při důkladném zaškolení, zkušení údržbáři potřebují odbornou způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky NV 194/2022 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.).

Nabízíme

Vyděláte si až 49 000 Kč měsíčně (včetně osobního ohodnocení).

Kromě mzdy získáte řadu dalších výhod, například:

  • Každý rok výrobní bonus 33 100 Kč .
  • 2 000 benefitních bodů (široké využití, např. splátky hypotéky nebo leasingu, dopravu, dovolenou, lístky na koncerty, sport a další).
  • Můžete využívat kantýnu s obědy a večeřemi od 34 Kč a firemní kavárnu.
  • Pravidelné každoroční navýšení mzdy.
  • Finanční bonusy ke svatbě, narození dítěte, dosažení životního či pracovního jubilea a jiné.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Veronika Enochová
E-mail: veronika.enochova@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 227