Svářeč – jedna směna

  • TOP zaměstnavatel
  • Vlašim

Umíte svářet metodou TIG a máte platný svářečský průkaz? Do výrobního závodu ve Vlašimi hledáme zkušeného svářeče s platným průkazem.

Popis pozice

  • Svařování jednotlivých dílů a rámů stroje dle výkresové dokumentace.
  • Rovnání dílů po svařování.
  • Čištění a zabrušování svárů, konečná úprava svárů.
  • Evidování výrobních operací.
  • Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přípravků a zařízení.
  • Práce se zdvihacím zařízením.

Požadavky

  • Odborná způsobilost – svářečský kurz metodou TIG (MIG-MAG) – máte platný průkaz.
  • Vyznáte se v technické a výkresové dokumentaci.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek 100 Kč čistého na jídlo za odpracovaný den
  • Stravování v závodní kantýně
  • Práce v jednosměnném provozu 6:00 – 14:30

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Veronika Enochová
E-mail: veronika.enochova@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 227
ID inzerátu: 779712