Project controller, 70 000-100 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Pro plzeňskou výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Project controller, který bude zodpovědný za plánování a snižování nákladů, podporu projektového týmu, provádění kalkulací a analýz návratnosti, vyjednání akčního plánu a reporting.

Popis pozice

  • finanční podpora projektovému týmu
  • snaha o snižování nákladů na hromadnou výrobu
  • odhadování nákladů podle specifikací zákazníka
  • sestavování obchodního plánu snávratností investic do projektu
  • vyjednání akčního plánu aakomunikace spříslušnými osobami
  • zvyšování povědomí projektového týmu orentabilitě
  • poskytování ekonomické podpory všem oddělením
  • reporting

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici (controller, projektový inženýr, controlling specialist atp.)
  • pokročilá znalost anglického jazyka (min. na úrovni B1)
  • zkušenost s vyhodnocováním nákladů
  • schopnost pracovat s kancelářskými nástroji MS Office (MS Excel, MS World)

Nabízíme

  • náborový bonus 100 000 Kč
  • 13. plat + bonusy a prémie
  • příspěvek na dojíždění
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na vzdělání
  • vzdělávací kurzy a školení
  • flexibilní pracovní doba

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Havlovicová
E-mail: tereza.havlovicova@manpower.cz
Telefon: +420 727 991 982