Elektrikář

  • TOP zaměstnavatel
  • Havlíčkův Brod

Hledáme nového kolegu do týmu Elektrikářů. Pokud máte vzdělání v oblasti elektro, pošlete mi svůj životopis.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Popis pozice

  • Provádění elektromechanických úkonů na výrobní lince.
  • Montáž, opravy a údržba elektromechanických zařízení.
  • Diagnostika a řešení poruch.
  • Spolupráce s týmem techniků a inženýrů.
  • Práce v 12 směnném pracovním režimu.

Požadavky

  • středosškolské vzdělání v oblasti elektro
  • ochota pracovat v 12 směnném pracovním režimu
  • práce je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní systém 2400,- Kč měsíčně
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na dopravu až 1600 Kč
  • možnost odborného vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • levné volání pro zaměstnance a jejich blízké
  • zvýhodněný program finančních produktů ČSOB a Raiffeisenbank
  • náborový příspěvek až 50 000 Kč dle splnění kritérií
  • benefitní systém 2 400 Kč měsíčně
  • nenároková složka mzdy ve výši až 3 000 Kč

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 30 000–35 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: tereza.bretenarova@manpower.cz
Telefon: +420 724 389 072
ID inzerátu: 779743