Frézař (Plzeň)

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Hledáme šikovného frézaře pro jednu strojírenskou firmu přímo v Plzni.

Pokud máš předchozí praxi a hledáš novou práci se zajímavými benefity, pošli nám životopis.

Popis pozice

  • obsluha frézy
  • seřízení stroje
  • výroba výpalků
  • samostatná práce dle výrobní dokumentace
  • vizuální kontrola vyrobených dílů

Požadavky

  • předchozí praxe s obráběním (fréza) - systém Heidenhain
  • znalost a orientace výkresové dokumentace

Nabízíme

  • mzda 40 000 - 45 000 kč (dle zkušeností)
  • 13. plat
  • měsíční bonusy k výplatě
  • extra příplatky za odpolední a noční směny
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na ŽP a penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • dotované závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • nástup přímo do kmene

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Markéta Šlechtová
E-mail: marketa.slechtova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 298