Inženýr kvality - nabídka pro juniory i seniory

  • TOP zaměstnavatel
  • Mikulov

Do mezinárodně úspěšné společnosti, která se zabývá vývojem a výrobou kompletních systémů pro vytápění a chlazení, hledáme nového kolegu, který doplní tým inženýrů kvality.

Rozhlížíme se po někom, kdo má zkušenosti z kvality z výrobního prostředí, domluví se anglicky a má ideálně vzdělání technického směru.

Popis pozice

  • Analýza a řešení problémů ve výrobním a testovacím režimu
  • Komunikace se zákazníky a řešení zákaznických reklamací
  • Spolupráce na projektech vedoucích ke zlepšení kvality produktů a výrobního procesu
  • Využívání nástrojů kvality
  • Spolupráce na zavádění nových výrobků případně zařízení
  • Spolupráce sostatními odděleními vrámci výroby

Požadavky

  • Máte ideálně vzdělání technického směru
  • Máte předchozí zkušenost z oblasti kvality z výrobního prostředí
  • Domluvíte se anglicky
  • Znalost nástrojů kvality
  • Uživatelská znalost MS Office (zejména Excel)

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Flexipassy
  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy a odborná školení
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Systém Kafeterie

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Sára Sirá
E-mail: sara.sira@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 208