Šéf technické údržby a elektrikářského týmu

  • TOP zaměstnavatel
  • Nový Jičín

Hledáte novou pracovní příležitost, ve které byste uplatnili své zkušenosti z údržby? Zvládnete řídit tým a činit rozhodnutí?

Pak by vás mohla zaujmout tato nabídka.

Do výrobní společnosti na Novojičínsku hledáme kandidáta, který povede tým strojní i elektro údržby.

Popis pozice

✔ budete vést tým zabývající se strojní a elektro údržbou

✔ postaráte se o organizaci docházky, hodnocení výkonnosti a plánování směn svěřeného týmu

✔ zajistíte řízení oprav strojů včetně nákupu náhradních dílů a sestavování plánů údržby

✔ své dovednosti uplatníte i ve vystavování objednávek v SAP a schvalování faktur

✔ spolupracujete na definování požadavků pro nákup nových strojů

✔ vaším úkolem bude rovněž komunikace s dodavateli při řešení externích oprav a analyzování dat pro monitorování kvality údržby

Požadavky

✔ min. SŠ vzdělání technického směru, elektro velkou výhodou

✔ vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6

✔ praxi na obdobné pozici

✔ zkušenost s vedením týmu

✔ technické myšlení, komunikační dovednosti, zodpovědný přístup k práci a férový přístup k lidem

Nabízíme

✔ dovolená 5 týdnů

✔ 13. plat

✔ Příspěvek na stravování

✔ Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění

✔ firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lenka Jurista
E-mail: lenka.jurista@manpower.cz
Telefon: +420 725 986 650