Technický projektový manažer (až 60 tisíc)

  • TOP zaměstnavatel
  • Zlaté Hory

Do našeho výrobního inženýrského týmu hledáme kolegu, který se stane styčným důstojníkem pro zavádění nových výrobních projektů. Na jedné straně zákazník se svými požadavky a termíny, na druhé straně kolegové z výroby a technologie, a mezi nimi vy – koordinátor, který na vše dohlíží a obě strany propojuje. Zaujalo vás to? Jestli máte technický background a jste akční komunikativní člověk, hledáme právě vás.

Popis pozice

  • Zastřešíte projekty zavádění nových zakázek do výroby
  • Komunikujete se zákazníkem i kolegy z výroby
  • Dohlížíte na plnění termínů

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického typu
  • Orientujete se v technických výkresech
  • Zkušenosti na podobné pozici (jsou bonus)
  • Cizí jazyk je výhodou

Nabízíme

  • Mzdu až 60 tisíc
  • Pravidelné bonusy ke mzdě
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní jídelnu
  • Podporu vašeho růstu a postupu
  • Práci ve stabilní firmě a přátelském týmu
  • A další firemní benefity (rádi kompletně představíme během pohovoru)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275