Obchodní zástupce v oblasti výroby a prodeje hydraulické techniky

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Pro našeho klienta v oblasti výroby a prodeje hydraulické techniky hledáme kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro Plzeň.

Popis pozice

  • péče o stávající zákazníky
  • akvizice nových zákazníků
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • zpracování zákaznických nabídek a dodavatelských poptávek
  • propagace společnosti v daném regionu
  • dodržování obecných firemních standardů
  • spolupráce s kolegy

Požadavky

  • komunikativní dovednosti a příjemné vystupování
  • otevřenost vůči dalšímu vzdělávání
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ochota občasné pracovní cesty
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • osobní automobil i k soukromým účelům
  • dvousložková forma mzdy (fix 35 000-50 000 Kč + bonusy)
  • mobilní telefon a notebook
  • příspěvek na stravování (stravenková platební karta)
  • vzdělávací kurzy a školení
  • firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–50 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Havlovicová
E-mail: tereza.havlovicova@manpower.cz
Telefon: +420 727 991 982
ID inzerátu: 779858