Procesní inženýr přes obrábění a montáž

  • TOP zaměstnavatel
  • Podbořany

Popis

Hledáme zaměstnance na pozici procesního inženýra.

Popis pozice

  • Zajištění správného nastavení postupů obrábění ocelových konstrukcí dle zákaznických specifikací – rozměrových, materiálových a zároveň nastavit klíčové výrobní kontroly pro jednotlivé kroky procesu.
  • Zajištění správného nastavení postupů pro mechanické spojování dílu dle zákaznických specifikací – rozměrových, materiálových a zároveň nastavit klíčové výrobní kontroly pro jednotlivé kroky procesu.
  • Schopnost upravovat a optimalizovat obráběcí cyklus, přípravky a procesy vedoucí k výrobě shodného dílu.
  • Řešení odchylek procesu obrábění a mechanického spojování a přijímání nezbytných nápravných / preventivních opatření.
  • Komunikace s dodavateli (společně s oddělením kvality) na nastavení kritérií pro kontrolu dílů dodávaných do závodu.
  • Podílení se na zajištění správných procesních postupů pro montáž všech komponentů do jednoho celku včetně kontrolních operací.
  • Tvoření pracovních návodek pro operátory, podílení se na kontrolních plánech a vyhodnocování rizik pro jednotlivé procesy.
  • Spolupráce s vývojovým střediskem v zahraničí.
  • Podílení se na prvotních výrobních kontrolách, podílení se na tvorbě nového perspektivního technického teamu.

Požadavky

  • Vysokoškolské případně střední vzdělání technického směru.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. B2).
  • Praxe v podobném či stejném procesu – obrábění, mechanické spojování.
  • Zkušenost s čtením a programováním CNC programů.
  • Zkušenosti s tvorbou technické dokumentace a pracovních návodek.
  • Znalost čtení a pochopení technických výkresů.
  • Schopnost vyhodnotit a pochopit technické normy dané zákazníkem.
  • Ochota účastnit se služebních cest – Evropa.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vzdělávání a příležitost k rozvoji, možnost spolupráce na novém projektu
  • Pružná pracovní doba
  • Relokační balíček, příspěvek na bydlení, náborový bonus
  • Bohatý bonusový a benefitní systém (příspěvek na dopravu, variabilní složka mzdy, vánoční bonus, odměna za pracovní výročí, dovolená navíc, kafeterie systém, příspěvek na penzijní připojištění a další)

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Lucie Nováková
E-mail: lucie.novakova@manpower.cz
Telefon: +420703865258