Elektronik | 13. plat a další skvělé benefity!

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Na oddělení údržby výrobní společnosti hledáme zkušeného elektronika. Můžete se těšit například na,13. a 14. plat a spoustu dalšího!

Popis pozice

  • Práce se SW a HW PLC Siemens (Step 7, TIA Portal)
  • Práce s vizualizačním software Siemens (Scada WinCC, TIA Portal apod.)
  • Práce se SW a HW frekvenčními měniči (Siemens, ABB...)
  • Realizace požadavků na úpravu řídících systémů výrobních linek
  • Diagnostika a odstraňování poruch elektrických zařízení (CNC stroje, lisy apod.)
  • Navrhování preventivních opatření
  • Příprava a oprava náhradních dílů
  • Spolupráce na nových, investičních projektech

Požadavky

  • Vzdělání technického směru
  • Minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Vyhláška 50/1978 Sb., paragraf 6
  • Znalost PLC (Siemens, Allen Bradley apod.)
  • Znalost průmyslových sítí - Profibus, Profinet, Modbus...
  • Zkušenosti s roboty Fanuc výhodou
  • Znalost anglického jazyka (min. úroveň A2)

Nabízíme

  • Práci přímo v kmeni společnosti
  • Finanční ohodnocení nad průměrem regionu (měsíční prémie, docházkový bonus, nadstandardní příplatky, 13. a 14. plat)
  • Dovolená navíc
  • Závodní dotované stravování
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění
  • Program Benefit Plus - roční příspěvek na sport, léky či kulturu dle vlastního výběru
  • Benefit ELA – anonymní bezplatná poradenská služba v oblasti práva, psychologie
  • MultiSport kartu
  • Práce na 3 směny - 7,5 h

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Lenka Hermannová
E-mail: lenka.hermannova@manpower.cz
Telefon: +420703865348
ID inzerátu: 779885