OPERÁTOR ZÁSOBOVÁNÍ SVAŘOVNY S VZV, MZDA 35.000-40.000 KČ/M, UBYTOVÁNÍ

  • TOP zaměstnavatel
  • Dobříš

Popis

NUTNOST NÁSTUPU 2.5.2024, POHOVOR 30.4.2024 !!!

Popis pozice

Pro jednu znejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme operátora zásobování svařovny se zkoušenostmi s VZV,kteří budou zásobovat svařovnu materiálem.

Pro všechny naše zaměstnance máme zcelaZDARMA zajištěné ubytování na pěkné ačisté ubytovně(pokoje dvoulůžkové), každý pokoj má vlastní koupelnu iWC.

Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také ZDARMA.

Směnný provoz: 3 směny

Lokalita: Dobříš

Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou manuální zručnosti, prohlídkou závodu adůkladným zaškolením.

!!! NUTNOST NÁSTUPU 2.5.2024 !!! POHOVOR 30.4.2024 OD 8:30 HOD.

Požadavky

- zkušenost s VZV (nemusí být oprávnění na VZV)

- spolehlivost a skvělá docházka

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda 35.000-40.000 Kč s jistotou pravidelného růstu

  • příplatek za odpolední směnu 12 Kč/hod
  • příplatek za noční směnu 20% z průměru
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • motivační bonusy
  • 25 dní dovolené na kalendářní rok
  • zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně ZDARMA
  • dotované závodní stravování nebo stravenky
  • svozy do zaměstnání ZDARMA
  • pitný režim v celém areálu
  • moderní, čisté a bezpečné prostředí

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Aneta Jandová
E-mail: aneta.jandova@manpower.cz
Telefon: +420 702 153 284