Stavbyvedoucí

  • TOP zaměstnavatel
  • Hradec Králové

Máte zkušenosti s řízením stavby a vyznáš se v pozemních stavbách? Jste zodpovědný, samostatný a umíte vést lidi? Super! Vás právě hledáme! Pošlete mi svůj životopis.

Vhodné pro uchazeče z Královehradeckého či Pardubického kraje.

Popis pozice

  • Tvorba harmonogramu stavby, řízení stavby dle projektové dokumentace.
  • Jedná se o projekty, rodinných, bytových domů či občanské vybavenosti.
  • Komunikace se subdodavateli.
  • Řízení stavebních prací dle plánu.
  • Dohled nad dodržováním technologických postupů.
  • Zodpovědnost za dodržení rozpočtu stavby.
  • Odpovědnost za BOZP.

Požadavky

  • stavební vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • ochota cestovat
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Telefon a notebook
  • Roční / kvartální bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • neformální pracovní prostředí
  • stravenky
  • pohodový šéf se kterým se na všem domluvíte

Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: tereza.bretenarova@manpower.cz
Telefon: +420 724 389 072