Montážní dělník na ranní směnu, mzda 30 000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Do mezinárodní technologické firmy se zaměřením na IT a vývoj 3D objektů ve virtuální realitě hledáme šikovné kolegy, kteří nám pomohou s kompletací produktů.

Možný nástup od 13.5.2024, smlouva do konce srpna.

Popis pozice

  • Kompletace produktu dle předem definovaného popisu.
  • Manipulace smateriálem ahotovým produktem.
  • Průběžná kontrola kvality.

Požadavky

  • Manuální zručnost a jemnou motoriku.
  • Pečlivost a důraz na detail.
  • Zkušenost z výroby výhodou.

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Mzdu 30 000 Kč
  • Pracovní dobu od 6:30-15:00 hod.
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál 99 Kč/den
  • Fajn kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Lásková
E-mail: barbora.laskova@manpower.cz
Telefon: +420702140128