Technický vedoucí ve výrobě (až 50 tisíc)

  • TOP zaměstnavatel
  • Zlaté Hory

Máte technické vzdělání a zkušenosti z výroby? Vedli jste někdy v minulosti alespoň malý kolektiv? Máme pro vás pozici u nás. Hledáme kolegu (či kolegyni), kterému svěříme do rukou jednu z částí naší výroby. Máme pro vás přichystanou motivující mzdu a benefity navíc. Pošlete nám životopis.

Popis pozice

  • Budete řídit jednu z výrobních částí
  • Spolupracovat na řízení budete s podřízenými mistry
  • Budete plánovat, kontrolovat a reportovat

Požadavky

  • SŠ technického typu
  • Čtení technických výkresů
  • Zkušenost s vedením týmu

Nabízíme

  • Mzdu až 50 tisíc
  • Pravidelné bonusy ke mzdě
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní jídelnu
  • Podporu vašeho růstu a postupu
  • Práci ve stabilní firmě a přátelském týmu
  • A další firemní benefity (rádi kompletně představíme během pohovoru)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275