Administrativní referent | Zajímavé mzdové ohodnocení

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

V současné době hledáme nového člena týmu na pozici Administrativního referenta. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!

Popis pozice

  • Pečlivě sleduje a udržuje evidenci objednávek
  • Koordinuje a organizuje odvoz hotových výrobků
  • Provádí fakturaci pro dohotovené výrobky a aktivně sleduje termíny splatnosti
  • Stará se o smluvní dokumentaci
  • Předává objednávky do specializovaných oddělení pro další zpracování
  • Rychle informuje specializované oddělení o jakýchkoli změnách z jednání se zákazníky
  • Připravuje potřebné dokumenty pro expedici výrobků
  • Efektivně využívá informační systém HELIOS
  • Spolupracuje na celních deklaracích

Požadavky

  • Absolvované středoškolské vzdělání
  • Základní dovednosti v anglickém jazyce
  • Schopnost organizace a plánování
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Znalosti práce s počítačem
  • Ochota cestovat v rámci pracovních povinností
  • Předchozí zkušenost v oblasti strojírenství je výhodou
  • Připravenost pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Znalost postupů celní deklarace je výhodou

Nabízíme

  • Stálé zaměstnání na plný úvazek v jednosměnném provozu s atraktivním nástupním platem od 34 000,- do 37 000,- Kč, podle vašich znalostí a dovedností, k tomu různé odměny a prémie Pracovní doba 7,5 hodiny s 30minutovou přestávkou
  • 25 dnů dovolené pro zajištění vašeho zaslouženého odpočinku
  • Stravenky pro pohodlné obědování
  • Možnost využití penzijního připojištění pro plánování budoucnosti
  • Různé příplatky a vyplácení práce přesčas pro odměnu vašeho nasazení
  • Odměna za aktivní přístup k práci, který nám pomáhá růst a rozvíjet se
  • Možnosti dalšího profesního rozvoje a růstu v rámci společnosti

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Viola Demhasajová
E-mail: viola.demhasajova@manpower.cz
Telefon: +420703865275