LEGO hledá skladníky/skladnice! Za 225 Kč/hod.!

  • TOP zaměstnavatel
  • Kladno

Jsi z Kladna a okolí? Hledáš práci jako skladník? Máš min. zkušenosti ve skladu? Máš VZV ale není podmínkou ale výhodou? V tom případě hledáme právě tebe! Hledáme šikovné a spolehlivé skladníky. Vyděláš si u nás zajímavé peníze a nabízíme ti i zajímavé benefity

Popis pozice

  • zaskladňování a vyskladňování materiálu
  • práce se čtečkou
  • zavážení materiálu klinkám
  • práce na váze

Pokud budeš šikovný, spolehlivý, zodpovědný a mít chuť k práci, můžeš se dostat do kmene firmy!

Požadavky

  • možnost chodit na dvanáctihodinové směny v režimu 2 denní (7-19), 2 noční (19-7) a 4 dny volna
  • zkušenosti s prací ve skladu
  • průkaz VZV (není podmínkou ale výhodou)
  • plnoletost a čistý trestní rejstřík
  • zodpovědný, spolehlivý, chuť učit se nové věci
  • týmový hráč
  • vzornou docházku

Nabízíme

  • mzdu 225 Kč/hod. a 14 Kč/hod. bonus
  • oběd nebo večeři za 20 Kč (polévka za 6 Kč)
  • nástup od ledna
  • 1 týden dovolené navíc
  • navyšování mzdy každý rok
  • po 3 měsících nákup LEGO produktů za poloviční ceny
  • využívání firemní posilovny
  • možnost MultiSport karty
  • svozy RAKOVNÍK a BEROUN zdarma

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Monika Nováková
E-mail: monika.novakova@manpower.cz
Telefon: +420 725 807 207
ID inzerátu: 782728