Disponent pro mezinárodní dopravu

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Pro předního poskytovatele služeb v dopravě a komplexního servisu v oboru dopravy, spedice a skladování hledáme nového kolegu.

Popis pozice

  • komunikace se zákazníky v českém a cizím jazyce, komunikace s dopravci a řidiči
  • aktivní vyhledávání zakázek a obchodních příležitostí
  • přijímání a zpracování objednávek, tvorba kalkulací a cenových nabídek
  • organizace a realizace přeprav, plánování tras
  • řešení problémů a nenadálých situací

Požadavky

  • schopnost komunikovat v cizím jazyce (němčina, angličtina, francouzština)
  • znalost práce na PC, znalost dopravních programů výhodou
  • výborné organizační a vyjednávací schopnosti
  • spolehlivost, samostatnost i schopnost týmové práce
  • schopnost řešit nenadálé situace
  • praxe na podobné pozici je vítána, ale není podmínkou
  • řidičský průkaz výhodou

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • zázemí ve stabilní firmě
  • odborná školení a jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
  • stravenkový paušál
  • prémie za pracovní nasazení
  • služební telefon, referenční vozidlo a další

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Barbora Lásková
E-mail: barbora.laskova@manpower.cz
Telefon: +420702140128
ID inzerátu: 782729