Skladník s VZV - RETRACK VÝHODOU - bez nočních směn

  • TOP zaměstnavatel
  • Hradec Králové

Hledáme šikovné pracovníky do dvousměnného provozu v Hradci Králové.

Popis pozice

  • manipulace smateriálem dle platných instruktážních listů
  • přesun aukládání materiálů do stanovených zón pro ně určené
  • odpovědnost za pořádek na svěřeném úseku
  • práce se čtečkou, skladovými místy
  • obsluha VZV/retraku

Požadavky

  • Dobrý zdravotní stav
  • zkušenosti s VZV či na retraku - VELKOU VÝHODOU
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nadstandartní příplatky za přesčasy, práci v noci, o víkendech a ve svátky
  • Stravenkový paušál 80 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástup možný ihned/dle dohody
  • 13., 14. plat
  • odměny za výročí ve firmě

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–32 000 Kč
Kontaktní osoba: Michaela Lýdie Rozínková
E-mail: michaela.rozinkova@manpower.cz
Telefon: +420731442031
ID inzerátu: 782755