Servisní mechanik

  • TOP zaměstnavatel
  • Hradec Králové

Pro jednoho z předních světových dodavatelů stavební techniky hledáme posilu do týmu techniků pro servisní výjezdy. Vaším revírem budou východní Čechy, Vašimi zákazníky pak stavební společnosti různého rozsahu.

Pokud mátek všeobecný zájem o techniku, zkušenosti s mechanickými opravami a preferujete práci se servisními výjezdy, pak je tato pozice právě pro Vás!

Náplň práce:

  • práce v terénu při servisních výjezdech
  • provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů dle návodu
  • určování závad na strojích a návrh řešení
  • komunikace se zákazníky a s vedením servisu

Požadavky

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti mechanických oprav (elektro, pneu a hydraulika výhodou)
  • řp. B
  • aktivní a samostatný přístup
  • schopnost komunikace se zákazníky
  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • stabilní práci se zajímavým finančním ohodnocením
  • bonusy ke mzdě
  • malý kolektiv s rodinnou atmosférou
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • stravenky

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 48 000–55 000 Kč
Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686
ID inzerátu: 782756