Nákupčí - zásobovač

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Praha
  • HPP

Popis

Kdo jsme?
Jsme rodinná firma s + 50 zaměstnanci, fungujeme od r. 1990.
V Praze, Brně a Plzni řežeme vodním paprskem a jsme v největší zakázkové pracoviště v Evropě.
Dodáváme také dělící stroje s technologií vodního paprsku a zajišťujeme jejich servis.

Proč vás hledáme?
Náš úspěch roste s kvalitou i rychlostí služeb, které našim zákazníkům poskytujeme.
Zajímá vás komunikace s lidmi, obchod a výběr dodavatelů, nákup a prodej materiálů, náhradních dílů, služeb?
Pro pracoviště Praha aktuálně hledáme Nákupčího – Zásobovače s předchozí praxí ve strojírenství.

Popis pozice:
•    Denní komunikace s dodavateli i odběrateli, práce podle priorit, různorodá činnost (poptávky, objednávky, smlouvy, aj.)
•    Nákup a prodej materiálů, náhradních dílů i ostatního zboží pro potřeby výroby, servisu a zákazníků
•    Denní práce v ERP systému Helios i-Nuvio
•    Správa skladu náhradních dílů a hmotná odpovědnost za sklad

Co očekáváme:
•    Vzdělání SŠ nebo ÚSO (obor s maturitou)
•    Alespoň základní znalost strojírenských materiálů, které budete objednávat
•    Příjemnou a otevřenou komunikaci se spolupracovníky i obchodními partnery
•    Chuť do práce a učení se novým věcem, hledání způsobů jak věci dělat jinak a lépe
•    Doloženou praxi na pozici Zásobovač / Nákupčí nejlépe ve strojírenském podniku
•    Řidičský průkaz skupiny B
•    Základní znalost práce v libovolném firemním Informačním systému
•    Schopnost po zaškolení samostatně zpracovat poptávku, vyhodnotit nabídku, vystavit objednávku, dodací list, vystavit skladovou příjemku / výdejku

Co uvítáme a ve vaší mzdě oceníme :
•    Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci a lepší než základní znalost strojírenských materiálů
•    Znalost angličtiny nebo němčiny odpovídající úrovni B1

Co nabízíme:
•    Nástup ihned možný
•    Stabilitu a zázemí rodinné firmy
•    Dovolenou v rozsahu 5 týdnů / rok
•    Příspěvek na životní pojištění nebo spoření k důchodu, vyplácený po zkušební době
•    Příspěvek na stravování v hodnotě 55 Kč / pracovní den, vyplacený na plateb. kartu Sodexo
•    Zvýhodněné tarify mobilního operátora Vodafone pro vaše rodinné příslušníky
•    Smluvně potvrzený nárůst mzdy po dokončeném 1. roce práce u nás
•    Příspěvek na dopravu pro mimopražské uchazeče

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

AWAC, spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Praha 10 - Hostivař
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba:
E-mail: bouda@awac.cz
ID inzerátu: 782763