Specialista zákaznického servisu pro e-shop

  • Vsetín
  • HPP
  • nástup 1. 6. 2024

Popis

Nástup možný ihned.
Popis pracovní pozice

  • Baví tě komunikovat s lidmi?
  • Láká tě prostředí stabilní firmy s přátelským kolektivem?
  • Hledáš práci, ve které se nebudeš nudit?
    Na pozici Specialista zákaznické péče pro e-shop hledáme nového parťáka/parťačku, který nám pomůže rozesílat balíčky sporťákům z celého Česka i Slovenska a bude vstřícně odpovídat na jejich otázky.
    Co tě u nás čeká?
    " Příjem, zpracování a vyřizování objednávek, vratek, výměn a reklamací
  • Komunikace se zákazníky (telefonicky, e-mailem a přes soc. sítě)
  • Kontrola plateb a účetních dokladů
  • Spolupráce s dopravními společnostmi
  • Práce v s ERM a CRM systému
  • Úzká spolupráce s kolegy napříč celou firmou

Co čekáme my od tebe:

  • Máš min. SŠ vzdělání
  • Do you speak english? Alespoň jako začátečník
  • Komunikační a organizační schopnosti jsou tvou silnou stránkou a příjemné vystupování jakbysmet
  • Dobře si rozumíš s PC - MS Office (Word, Excel, Outlook aj.)
  • Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost ti rozhodně nejsou cizí
  • Dokážeš se časově přizpůsobit
  • Trochu stresu ti náladu nepokazí

Za co získáš body na víc:

  • Máš zkušenosti s obdobnou pracovní pozicí nebo s prací v e-shopu
  • Znáš prostředí aplikace Microsoft Teams
  • Jsi sportovec tělem i duší
  • Vyznáš se ve sportovním sortimentu a poznáš rozdíl mezi pálkou a raketou
    Co můžeš čekat ty od nás?
  • Plat 25 000 Kč - 27 000 Kč měsíčně
  • Příspěvek na stravu 100 Kč/pracovní den
    1. plat
  • Extra dny dovolené navíc - až 25 dní dovolené ročně
  • VIP ceny na produkty
  • Multisport karta
  • Pozitivní a přátelský kolektiv
  • Možnost kariérního růstu v rámci našeho e-shopu SPORTOVNA

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV

Umístění pracovní pozice

PROROK SPORT, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000–27 000 Kč
Pracoviště: 20, 75655 Dolní Bečva
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Adéla Horáková
E-mail: nabor@sportovna.cz
ID inzerátu: 782850

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.