Inženýr kvality

  • TOP zaměstnavatel
  • Chomutov

Do výrobní firmy v Chomutově hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýra kvality.

Popis pozice

  • samostatná a komplexní pozice v rámci kvality
  • zodpovědnost za zákaznickou a dodavatelskou kvalitu
  • zajištění certifikace a nastavení procesů jakosti v malosériové / zakázkové výrobě
  • komunikace se zahraničními partnery

Požadavky

  • praxe v kvalitě ve výrobní společnosti - ideálně zakázková výroba
  • zkušenosti se zákaznickou i dodavatelskou kvalita
  • zájem o oblast certifikace, nastavování procesů jakosti
  • proaktivita a pozitivní přístup k řešení úkolů
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • samostatná a různorodá pozice
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný ihned

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Miroslav Koželuh
E-mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz