SERVISNÍ ELEKTRO TECHNIK s vyhláškou §6

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlučín

Do stabilní české společnosti (která je na trhu již několik let) hledáme posilu na pozici servisnícho technika FVE. Těšit se můžete na zajímavé projekty, jistotu práce a zajímavou mzdu spolu s benefity společnosti.

Popis pozice

  • servisy systémů FVE, záruční, pozáruční
  • technická podpora -zjištění závady systému na místě
  • jednání s technickou podporou našich dodavatelů
  • správa a evidence reklamací a její vyřizování
  • komunikace s klienty
  • komunikace s techniky
  • komunikace s investorem na místě
  • oživování a uváděn do provozu FVE
  • spouštění systémů po servisní výměně

Požadavky

  • oprávnění 50 (250/2021 Sb. min. §6)
  • orientace v platné legislativě v oblasti energetických zařízení a technologie, FVE velkou výhodou
  • školení elektromontér FVE (26-014-H) výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost, pracovitost, komunikativnost

Nabízíme

  • mzda + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook, telefon i k soukromým účelům
  • 3 dny zdravitního volna, tzv. sick days
  • zaměstnanecké slevy
  • uvolněná atmosféra a přátelský kolektiv
  • zázemí silné společnosti

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Hýblová
E-mail: michaela.hyblova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 274
ID inzerátu: 783769