Programátor PLC

  • TOP zaměstnavatel
  • Klášterec nad Ohří

Do výrobní firmy v Klášterci hledáme vhodného kandidáta na pozici PLC programátora.

Popis pozice

Budete se zaměřovat:

  • Na diagnostiku a odstraňování závad - SW
  • Správu, opravy HW a SW automatizační techniky
  • Opravy poruch, úprav a záloh projektů dle požadavků výroby
  • Údržbu a preventivní kontroly

Požadavky

  • Min. SOU technického směru
  • Vyhláška 50/Sb.78 min. § 6
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenosti s pneumatickými a hydraulickými systémy
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Znalosti práce s HW a SW od Siemens, Allen Bradley (výhodou)

Nabízíme

  • Stravenky v hodnotě 130,- Kč
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění / Svozová doprava
  • Příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
  • Zaměstnanecký telefonní tarif ZAME – zvýhodněné volání pro vás i vaše blízké (po zkušební době)
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Odměny za dosažená pracovní výročí
  • Příspěvek na ubytování (za relokaci)

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Miroslav Koželuh
E-mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz