Skladník

  • TOP zaměstnavatel
  • Žebrák

  • Pro výrobní závod v Žebráku, hledáme skladníky s platným VZV.

Popis pozice

  • Doplňování komponentů k linkám
  • Příprava komponentů pro expedici

  • Příprava obalů

  • Nakládka a vykládka výrobních komponentů

Požadavky

  • Platný průkaz VZV

  • Fyzická zdatnost a zdravotní způsobilost

  • Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Příplatky za směnnost
  • Půlroční bonus 2 x 10.500

  • Bonus za doporučení nového kandidáta
  • Závodní stravování
  • Praní pracovních oděvů
  • Svozová doprava ze směrů: Příbram, Beroun, Kařez, Suchomasty, Strašice, Kublov

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Jana Suttrová
E-mail: jana.suttrova@manpower.cz