Interní auditor ve stavební společnosti

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Do jedné z nejvýznamnějších stavebních společností v České republice, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici interního auditora.

Popis pozice

  • Budete provádět interní audity společnosti (finanční, provozní, procesní apod.)
  • Budete provádět auditní práce vterénu (návštěvy konkrétních auditovaných pracovišť)
  • Budete připravovat zprávy o auditu včetně závěrů a akčních plánu knápravě zjištěných nedostatků
  • Budete navrhovat objektivní doporučení
  • Budete provádět a kontrolovat roční plán auditu vypracovaného společností
  • Budete spolupracovat smezinárodním týmem

Požadavky

  • Máte vzdělání ideálně ve finančním oboru
  • Máte více než 3 roky práce na pozici interního nebo externího auditora
  • Domluvíte se bez problému anglicky (Váš nadřízený bude ze zahraničí)
  • Výhodou je znalost španělštiny
  • Jste ochotný cestovat
  • Umíte pracovat v programu MS Office (Power BI výhodou)
  • Jste aktivním řidičem skupiny B

Nabízíme

  • 13. plat
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office – neomezeně
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zvýhodněné ceny ubytování v rekreačních zařízeních společnosti
  • Výhodný telefonní tarif i pro členy Vaší rodiny
  • Věrnostní odměny
  • Nástup ihned

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Sára Sirá
E-mail: sara.sira@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 208