Lean specialista

  • TOP zaměstnavatel
  • Mikulov

Do mezinárodně úspěšné společnosti, která se zaměřuje na vývoj a výrobu kompletního systému pro vytápění a chlazení, hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který se postará o optimalizace procesů a bude implementovat metody štíhlé výroby. Zároveň budete i součástí projektového týmu na spuštění nové výroby včetně oblasti skladování v Mikulově.

Máte zkušenosti s optimalizací a zefektivněním výroby, domluvíte se bez problému anglicky a chcete pracovat ve společnosti, která se snaží neustále zlepšovat? Tak neváhejte a dejte mi o sobě vědět!

Popis pozice

  • Odpovědnost za proces neustálého zlepšování a za rozvoj členů týmu voblasti lean managementu
  • Odpovědnost za „value stream mapping“ a strategické projekty
  • Definování a koordinace strategií voblasti lean managementu
  • Povedete Kaizen eventy a workshopy
  • Budete se podílet na centralizování nastavení voblasti lean managementu
  • Budete součástí projektového týmu zaměřeného na spuštění nové výrobní haly (včetně skladového hospodářství)
  • Občas navštívíte i sesterské závody společnosti v zahraničí

Požadavky

  • Máte ideálně vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Máte alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Máte reálné zkušenosti s využíváním nástrojů štíhlé výroby
  • Máte komunikativní angličtinu
  • Jste proaktivní, dokážete přinášet zajímavá řešení, jste týmový hráč

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Flexipassy
  • Vzdělávací kurzy/školení + 3měsíční adaptační program
  • Závodní stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Nastoupit můžete ihned

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Sára Sirá
E-mail: sara.sira@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 208
ID inzerátu: 783920