INŽENÝR KVALITY | 13. plat

  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Pro výrobní společnost v oblasti automotive hledáme nového Inženýra dodavatelské kvality.

Máte praxi na obdobné pozici, případně vzdělání v oblasti kvality?

Nástup přímo do kmene společnosti.

Popis pozice

  • aktivní jednání sdodavateli, dohled nadzajištěním zákaznických požadavků dle standardů společnosti
  • vedení reklamačního řízení
  • scrap management – analýza interních aexterních NOK výrobků pro stanovení příčin anásledně nápravných opatření
  • zajišťování kvality produktu podporou dodavatelů vrámci nastavování výrobních atestovacích procesů
  • spolupráce stechniky kvality vlaboratoři
  • projektový management – spolupráce sprojektovým týmem, hledání řešení týkající seproblémů sespuštěním nového projektu
  • analýza pracovních postupů astandardů kvality udodavatelů
  • spolupráce přiinterních aexterních auditech týkajících sekvality udodavatelů

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání v oblasti kvality, strojírenství, průmyslového inženýrství + technické myšlení
  • praxe v automotive na oddělení kvality - toto zejména u kandidátů bez vzdělání v oblasti kvality, neboť pro pozici je nutné ovládat postupy a nástroje kvality
  • AJ na úrovni B2 (denní využití v mluvené i písemné podobě), znalost německého jazyka je velkou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • samostatný přístup k práci
  • schopnost řešit problémy, tah na branku

Velkou výhodou bude, pokud znáte:

• systémy řízení kvality IATF 16949, Formel Q
• procesní FMEA, APQP, PPAP
• standardy VDA (VDA 2, VDA 6.3, VDA 6.5)
• nástroje řešení problému (8D, Ishikawa, 5 Why)
• nástroje SPC
• D/TLD

Nabízíme

  • roční bonus
  • 25 dní dovolené
  • 4x sick day ročně
  • stravenkový paušál 115 Kč/odpracovaný den
  • příspěvěk na penzijní připojištění
  • po dohodě s vedoucím možnost práce na Home Office
  • flexibilní pracovní dobu s pevnou částí (9:00-14:00, v pátek 8:30-13:00)
  • práci na HPP, 37,5 hodin/týden
  • firemní notebook a telefon
  • benefitní systém Edenred s využitím pro volnočasové aktivity (až 12.000 Kč ročně)
  • vánoční balíčky, příspěvek na očkování, teambuildingové akce a další

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Pavla Petrošová
E-mail: pavla.petrosova@manpower.cz
Telefon: +420 720 936 939