Senior SAP konzultant pro moduly SAP FI/AM/CO

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním poradenství v oblasti řízení a implementace ekonomického informačního systému SAP, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior SAP konzultant pro moduly SAP FI/AM/CO

Náplň práce:

  • Poskytování odborné podpory pro modul SAP
  • Sběr požadavků a spolupráce na návrhu řešení
  • Vypracování procesní analýzy, tvorba funkční specifikace
  • Nastavování a customizace modulu SAP
  • Komunikace při zadávání požadavků na tým ABAP programátorů
  • Odpovědnost za proces implementace (od analýzy, po testování a support)
  • Příprava technické dokumentace a manuálů, komunikace se zákazníkem
  • Účast na interních SAP projektech v roli konzultanta
  • Řešení ticketů a požadavků zákazníka
  • Tvorba uživatelské dokumentace
  • Příprava a návrhy testovacích scénářů

Požadavky:

  • S/ Vvzdělání (akceptujeme i aktuální průběh Vstudia)
  • Zkušenosti s požadovanými moduly SAP
  • Schopnost učit se novým trendům a postupům v SAP
  • Zkušenosti a reference z implementačních projektů
  • ŘP sk B. – výhodou
  • Ochotu vycestovat občas za zákazníkem v ČR (cca 1x/měsíc)
  • Profesionální jednání a vystupování, zodpovědnost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Alespoň pasivní znalost anglického nebo německého jazyka (čtení tech. dokumentace, návodů, písemná komunikace – mail)

Nabízíme:

  • Perspektivní práci na HPP (příp. IČO) v české rostoucí společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení (fix + bonusy z výnosů projektů)
  • Uplatnění na lokálních i nadnárodních projektech v kvalitním týmu
  • Firemní notebook, mobil, automobil (možnost i pro soukromé účely)
  • Doplnění vzdělávání a školení hrazená zaměstnavatelem
  • Pomoc a podporu od vedení a kolegů
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Možnost práce na home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce)
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Kanceláře – Brno/Praha nebo homeoffice kdekoliv v ČR
  • Nástup: možný ihned nebo dle domluvy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Občerstvení na pracovišti

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.